RANCH Calamity Jane

Vstup do skryté sekce

Kód:
 

CO SE U NÁS DĚJE NOVÉHO NAJDETE NA

RANCH Calamity Jane na facebooku

Klára a Lenka Novotná
Probulov 18
telefon: 382 224 251
mobil: 775 646 461
e-mail: ranch@calamity.cz

Pokud se Vám líbí naše stránky a chcete náš web podpořit formou odkazu na nás, použijte jednu z ikonek:

RANCH Calamity Jane

RANCH Calamity Jane

Jezdecké pobyty 2023

 

Neznám lepší terapeuty než jsou koně, ovlivňují výrazně dětskou psychiku. Nejen u dětí působí pozitivně na sebevědomí, zlepšují schopnost soustředit se, odbourávají nedůvěru a strach, rozvíjí komunikaci v kolektivu, dítě se učí ohleduplnost…i a zodpovědnosti, jízda na koni má skvělý vliv na správné držení těla, péče o koně učí děti samostatnosti, poskytují obrovské uvolnění napětí po náročné školní docházce a jiných starostí co se na děti nakládá.

 • Pro děti které jsou z daleka a nemají možnost navštěvovat jezdecký kroužek, nabízíme možnost víkendových a prázdninových pobytů s intenzivním jezdeckým výcvikem po celý rok.
 • Děti jsou ubytované přímo na farmě a u koní od rána až do večera, každý den je na programu intenzivní ježdění – výuka na jízdárně nebo vyjížďky do přírody. Na farmě žije bezmála 50 koní a na jízdu je k dispozici cca 15 koní všech velikostí od nejmenších poníků až po velké koně. Kromě jízdy na koni nesmíme zapomínat ani na našeho oslíka a miniponíky se kterými děti chodí na procházky a nebo řádí na jízdárně či na extreme trailu.
 • Pobyty pořádáme celoročně, máme k dispozici malou jezdeckou halu, 2 vytápěné klubovny, velkou pískovou jízdárnu, kruhovku, velké přírodní jezdecké hřiště – extreme trail park.
 • Farma o rozloze 20 hektarů je celá oplocená, najdete u nás mnoho výběhů a druhů zvířat, s indiánským tábořištěm, traktorem, dětským hřištěm a klubovnou. Instruktoři jsou zkušení profesionálové s licencí pro práci s dětmi od České hiporehabilitační společnosti, instruktoři jezdectví a pedagogičtí pracovníci.

VÍKEND NA FARMĚ S JEZDECKOU VÝUKOU

 • čeká vás péče o poníky a koně, denně výuka na jízdárně nebo vyjížďky do lesa
 • pobyty jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé

  termín: je možné rezervovat „zde“:rezervace**

  cena: 2500 Kč

 • pobyt lze uskutečnit i jako denní „bez ubytování“ a cena je o 2× nocleh a 2× večeře levnější t.j. 2100 Kč
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023

VELIKONOČNÍ TÁBOR

 • každý den výuka jízdy na jízdárně, extreme trailu a nebo vyjížďka do lesa, ke každému pobytu u nás patří péče o koně: vodění, čištění krmení a další.
 • doplňkový velikonoční program: malování vajíček, velikonoční hra hledání zajíčků a v rámci prázdnin též proběhne na Velký pátek velikonoční jarmark na návsi se spoustou akcí, tvoření a aktivit pro děti.
 • pobyty jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé

  termín: je možné rezervovat „zde“:rezervace**

  cena: 5200 Kč

 • pobyt lze uskutečnit i jako denní „bez ubytování“ a cena je o 2× nocleh a 2× večeře levnější t.j. 4500 Kč
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023

JEZDECKÝ TÁBOR NA FARMĚ 2023

Pobyt na farmě je určen dětem,i které si chtějí koní a dalších zvířat užít do poslední minuty každého dne. Děti se podílejí na péči o koně, ráno i večer pomáhají s krmením, učí se pomáhat ve stájích, učí se s koňmi zacházet ze země i ze sedla. Vhodné i pro děti, které zatím neumí samy řídit koně, nebo s koňmi teprve začínají, naučíme základům jízdy i úplné nejezdce. Malý počet dětí zajistí individuální přístup. Ubytování je na ranči ve zděné místnosti. Stravování formou plné penze.

Tento tábor se hodí i pro kluky (malé i puberťáky), krom jízdy na koni možnost „farmaření“ jízda s traktůrkem, naučí se práci s různými nástroji, opravy ohrad a spousty věcí co se jim budou v životě hodit.

cena: 6900 Kč

kapacita: 8–10 dětí, ubytování v areálu statku ve 3. zděných pokojících pro hosty rozložení lůžek je 2 – 7 – 2 osoby.

 • pobyt lze uskutečnit i jako denní „bez ubytování“ a cena je o noclehy a večeře snížená t.j. 6000 Kč
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023

FANTAZY TÁBOR

Doporučujeme pro menší děti které se teprve seznamují s koňmi, ideální PRVNÍ TÁBOR.

Těšit se můžete na hry s koňmi i bez koní, noční táboráky, bojovku, bohatý doplňkový „fantazy“ program. Krom koní se seznámíme i s dalšími zvířátky s farmy o které se i budeme moci starat. Zavítáme i do světa fantazie, budeme hrát pohybové a vědomostní hry, výtvarně tvořit, hrát na hudební nástroje. Každý kdo bude chtít, si může vyzkoušet s poníky a koňmi procházky po okolí (koně jsou vedení vodičem), učit se koníky čistit a sedlat a základy jezdectví.

 • tábor vede skupina školených vedoucích s patřičným vzděláním. Více info
 • ubytování na tábořišti přímo v areálu ranche v týpí stanech s dřevěnou podlážkou a kvalitní matrací
 • stravování zajišťuje táborová kuchařka, která má neustále k dispozici (krom hlavních jídel) svačinky a teplé a studené nápoje
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023
Jezdecké pobyty 2023
Probulov 18, telefon: 382 224 251, mobil: 775 646 461, e-mail: ranch@calamity.cz