RANCH Calamity Jane

Vstup do skryté sekce

Kód:
 

CO SE U NÁS DĚJE NOVÉHO NAJDETE NA

RANCH Calamity Jane na facebooku

Klára a Lenka Novotná
Probulov 18
telefon: 382 224 251
mobil: 775 646 461
e-mail: ranch@calamity.cz

Pokud se Vám líbí naše stránky a chcete náš web podpořit formou odkazu na nás, použijte jednu z ikonek:

RANCH Calamity Jane

RANCH Calamity Jane

Jezdecké pobyty 2023

 

Neznám lepší terapeuty než jsou koně, ovlivňují výrazně dětskou psychiku. Nejen u dětí působí pozitivně na sebevědomí, zlepšují schopnost soustředit se, odbourávají nedůvěru a strach, rozvíjí komunikaci v kolektivu, dítě se učí ohleduplnost…i a zodpovědnosti, jízda na koni má skvělý vliv na správné držení těla, péče o koně učí děti samostatnosti, poskytují obrovské uvolnění napětí po náročné školní docházce a jiných starostí co se na děti nakládá.

 • Pro děti které jsou z daleka a nemají možnost navštěvovat jezdecký kroužek, nabízíme možnost víkendových a prázdninových pobytů s intenzivním jezdeckým výcvikem po celý rok.
 • Děti jsou ubytované přímo na farmě a u koní od rána až do večera, každý den je na programu intenzivní ježdění – výuka na jízdárně nebo vyjížďky do přírody. Na farmě žije bezmála 50 koní a na jízdu je k dispozici cca 15 koní všech velikostí od nejmenších poníků až po velké koně. Kromě jízdy na koni nesmíme zapomínat ani na našeho oslíka a miniponíky se kterými děti chodí na procházky a nebo řádí na jízdárně či na extreme trailu.
 • Pobyty pořádáme celoročně, máme k dispozici malou jezdeckou halu, 2 vytápěné klubovny, velkou pískovou jízdárnu, kruhovku, velké přírodní jezdecké hřiště – extreme trail park.
 • Farma o rozloze 20 hektarů je celá oplocená, najdete u nás mnoho výběhů a druhů zvířat, s indiánským tábořištěm, traktorem, dětským hřištěm a klubovnou. Instruktoři jsou zkušení profesionálové s licencí pro práci s dětmi od České hiporehabilitační společnosti, instruktoři jezdectví a pedagogičtí pracovníci.

VÍKEND NA FARMĚ S JEZDECKOU VÝUKOU

 • čeká vás péče o poníky a koně, denně výuka na jízdárně nebo vyjížďky do lesa
 • pobyty jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé

  termín: je možné rezervovat „zde“:rezervace**

  cena: 2500 Kč

 • pobyt lze uskutečnit i jako denní „bez ubytování“ a cena je o 2× nocleh a 2× večeře levnější t.j. 2100 Kč
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023

LETNÍ PRÁZDNINY U KONÍ 2023

Pobyt na farmě je určen dětem,i které si chtějí koní a dalších zvířat užít do poslední minuty každého dne. Děti se podílejí na péči o koně, ráno i večer pomáhají s krmením, učí se pomáhat ve stájích, učí se s koňmi zacházet ze země i ze sedla. Vhodné i pro děti, které zatím neumí samy řídit koně, nebo s koňmi teprve začínají, naučíme základům jízdy i úplné nejezdce. Malý počet dětí zajistí individuální přístup. Ubytování je na ranči ve zděné místnosti a nebo na týpí tábořišti. Stravování formou plné penze.

Tento tábor se hodí i pro kluky (malé i puberťáky), krom jízdy na koni možnost „farmaření“ jízda s traktůrkem, naučí se práci s různými nástroji, opravy ohrad a spousty věcí co se jim budou v životě hodit.

cena: 6900 Kč

kapacita: 8–10 dětí, ubytování v areálu statku ve 3. zděných pokojících pro hosty rozložení lůžek je 2 – 7 – 2 osoby.

 • pobyt lze uskutečnit i jako denní „bez ubytování“ a cena je o noclehy a večeře snížená t.j. 6000 Kč
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023

POBYT NA FARMĚ PRO RODINY S DĚTMI

pro 3 rodiny + děti

Máte rádi zvířata, venkov a především koně? Chcete vědět co práce na ranči a (nejen) s koňmi obnáší? Staňte se na týden součástí našeho týmu, vše vám rádi ukážeme, zasvětíme do chovu zvířat. Žádné ukázky za plotem, ale opravdová práce, při které se dostanete přímo mezi koně. Můžete jezdit s traktorem, opravovat ohrady a pracovat s koňmi jak ze sedla tak ze země. Během týdne zvládneme základy jezdectví i s úplným začátečníkem tak aby byl schopný absolvovat samostatnou jízdu na jízdárně nebo v lese. Můžete si přivést vlastního koně se kterým vám rádi pomůžeme najít společnou řeč.

 • ubytování na tábořišti přímo v areálu ranche v týpí stanech, v maringotce a nebo ve vlastních stanech
Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023 Jezdecké pobyty 2023
Jezdecké pobyty 2023
Probulov 18, telefon: 382 224 251, mobil: 775 646 461, e-mail: ranch@calamity.cz