RANCH Calamity Jane

Vstup do skryté sekce

Kód:
 

CO SE U NÁS DĚJE NOVÉHO NAJDETE NA

RANCH Calamity Jane na facebooku

Klára a Lenka Novotná
Probulov 18
telefon: 382 224 251
mobil: 775 646 461
e-mail: ranch@calamity.cz

Pokud se Vám líbí naše stránky a chcete náš web podpořit formou odkazu na nás, použijte jednu z ikonek:

RANCH Calamity Jane

RANCH Calamity Jane

Fantasy tábor s koňmi

pro děti od 6 do 12 let (doporučený věk)

Zveme vás strávit týden s našimi koňmi a dalšími zvířátky na jihočeském statku v blízkosti Orlické přehrady.
Těšit se můžete na hry s koníky ze země, při kterých se naučíme se rozumět koňské řeči, dozvíte se spoustu zajímavostí z jejich života a všeho kolem nich. Zavítáme i do světa fantazie, budeme si hrát na víly, princezny, kovboje, indiány a rytíře společně s našimi poníky. Hlavně také budeme jezdit s poníky na procházky po okolí.

Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi

Doplňkový program:

  • součástí programu bude i péče a poznávání života hospodářských zvířat, na ranči chováme drůbež, ovečky, kozičky, pejsky a mnoho dalších zvířat
  • oblíbené soutěže miss pony – zdobení koní a dětí, máme k dispozici řadu kostýmů a některé budeme i vyrábět
  • malování na trička, soutěže a hry
  • focení s poníky v kostýmech
  • vyrábění ozdob s korálků a přírodních materiálů
  • jako správné čarodějky si vyzkoušíme i vaření na ohni
  • večerní táborák s kytarou a šamanskými bubny

    Domů si odvezete spoustu nových zážitků, zkušeností a drobných výrobků. Na závěr tábora proběhne ukázka dovedností s koňmi pro rodiče.

 

Termín a cena

cena: 5200 Kč včetně stravy a ubytování

Na tento tábor lze též jet i jako na příměststký, uveďte prosím při přihlášení dítěte do poznámek. Cena se sníží o 500 Kč

Sourozenecká sleva – 200 Kč
Sleva pro účastníky z minulého roku – 200 Kč

Slevy se sčítají.

termín: 20 – 27. červenec

Přihláška na tábor

on-line přihláška

Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi

 

Ubytování:

Zázemím pro nás bude nově vybudované tábořiště. Tábořiště se nachází v areálu ranče, na krásném místě u lesa kde jsou překrásné výhledy do kraje, na východy a západy slunce. Celé tábořiště je oddělené od výběhů s koňmi a dašími zvířaty plotem, taže se zde mohou hrát i malé děti, bez obav že by vběhli ke koním. V místě tábořiště je les suché wc, solární sprcha, venkovní ohniště. Další zázemí je v areálu ranče (hřiště, kuchyňka s lednicí, vařičem a mikrovlnkou, sprcha, záchod, klubovna atd).

 

Stravování:

5 x denně, celodenní i noční pitný režim. Na obědy a večeře budeme chodit do místní hospůdky, snídaně a svačiny budeme zajišťovat na ranči.

 

Tábor povedou zkušené vedoucí s patřičným vzděláním:

Klára Novotná – licentovaná cvičitelka jezdectví, asistentka pedagoga na základní škole,
30ti letá praxe v jezdectví, tábory vede na vlastních koních ranče Calamity Jane již 10 let, pracuje s dětmi ve škole, bohatá praxe i s dětmi s ADHD a poruchami autistického spektra, zaměřuje se na terapie pomocí koní.

Koně využití během tábora mají zkoušky a licenci pro práci s dětmi od České hiporehabilitační společnosti a nebo jsou v přípravě na ni.

 

Co sebou na tábor:

Spacák, prostěradlo, polštářek, plastová láhev 0,5 l., baterka, menší batůžek, umělohmotný hrnek a malá lžička, tričko na které budeme malovat a batikovat.

Jezdecká nebo cyklistická přilba (můžeme zapůjčit v táboře).

Oblečení – Pyžamo, kraťasy, nátělník, svetr, čepice (příp. šátek), tričko, mikina, tepláková souprava, nepromokavé oblečení (např. šusťáky), spodní prádlo, ponožky, plavky, sluneční brýle, pláštěnka, holínky, sportovní obuv, obuv na přezutí.

Toaletní potřeby – ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, kelímek na čištění zubů, mýdlo, šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování, dospívající děvčata hygienické potřeby.

Dále doporučujeme – kapesné (v přiměřené výši v Probulově se dají koupit sladkosti, zmrzlina a drobné reklamní předměty), dopisní papíry či pohledy, (menším dětem předepište adresy), poštovní známky, obojí je však k dostání v obchůdkku v Probulově.

Co nedoporučujeme – zvažte, jestli s sebou dávat dětem na tábor cennosti. Hrozí ztráta rozbití mobilního telefonu či fotoaparátu. V případě, že (a opět se to týká především mladších účastníků) jim výše popsané věci s sebou dáte, upozorněte je, prosíme, na možnost uschovat si tyto cennosti přes den u svého vedoucího. Toto doporučení zde uvádíme proto, že nejsme schopni ručit za případnou ztrátu těchto věcí v průběhu programu (to se může stát i starším dětem) častěji nikoliv odcizením, ale opravdu ztrátou, což pak může dítěti pokazit dojem z celého tábora, a to bychom neradi.

Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi

Organizace tábora:

Po odeslání přihlášky vám zašleme obratem potvrzení přihlášky a platební údaje k zaplacení zálohy (2000 Kč) kterou je nutné uhradit do 14 dnů aby byla přihláška platná.

Dokumenty k táboru, které budeme vyžadovat při nástupu na tábor jsou ke stažení zde:

LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ

NÁSTUPNÍ LIST

INFORMACE PRO RODIČE

Nástup na tábor je vždy v odpoledních hodinách cca 15:00 – 17:30 (po domluvě lze i v jiný čas). Tábor je ukončem jezdeckými závody, začátek v 10.00 hodin, předpokládaný konec kolem 15 hodiny. Občerstvení – stánek.

 

Provozovatel jezdeckého tábora: Ranch Calamity Jane s.r.o.

Korespondenční adresa: Ranch Calamity Jane s.r.o. Probulov 18, 398 04

 

Bližší informace: Klára Novotná
hlavní vedoucí
tel. 775 646 461
e-mail. ranch@calamity.cz

 

Fantasy tábor s koňmi Fantasy tábor s koňmi
Probulov 18, telefon: 382 224 251, mobil: 775 646 461, e-mail: ranch@calamity.cz